2014 m. sausio 11 d., šeštadienis

51. Neužmirštuolė

Viskas, ko tau reikia, yra...
NEUŽMIRŠTUOLĖ

Tie, kas mane pažįsta, žino, kaip stipriai myliu Lietuvą, kokia svarbi man jos istorija, kaip noriu, kad šalyje viskas būtų kuo geriau ir šviesiau. Nepraleidžiu svarbių, nors dažnai ir skaudžių, datų minėjimo, todėl ne išimtis ir Laisvės gynėjų diena, sausio 13-toji.

Internete prieš keletą dienų prasidėjo nuostabiai prasminga akcija - Neužmirštuolė, skirta ne tik žuvusiems prie televizijos bokšto, bet ir pokario partizanams, Nepriklausomybės kovų dalyviams, visiems, kas paaukojo jėgas ir gyvenimus Lietuvai. Akcijos simbolis - neužmirštuolės žiedas, jau suvienijęs plačią interneto bendruomenę, keliasi ir realybę ir puošia visuomenininkų, politikų ir kas gražiausia, jaunų žmonių atlapus.

Akcijos puslapyje -  labai puiki video serija, kurioje galime išvysti daugelį mano autoritetų išsakant savo atsiminimus ir mintis apie Laisvės kainą, yra toks dalykas, kuris įkvepia ir priverčia ne tik dar labiau gerbti tuos žmones, bet ir susimąstyti ar tai, ką turiu dabar yra duotybė ar kovos vaisius?

Visus kviečiu prisijungti prie akcijos ir leisti jai tapti tradicija, savaime vykstančiu veiksmu. Lengva pasikeisti viršelio nuotrauką ar atsispausdinus padalinti žiedus draugams. Juk toks geras jausmas apima žinant, kad galime turėti simbolį, bet kokia proga simbolizuojantį ne tik atmintį, bet dabartį, kai esame vieningi bei ateitį, kai bus dar mažiau abejonių dėl šviesios Lietuvos.

Viskas, ko reikia, kad prisijungtumėt - https://www.facebook.com/neuzmirsk

Ir net raudoni kaklaraiščiai nenustelbs to, kas yra gera.
Nuotrauka iš R.Sadausko - Kvietkevičiaus fb.
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi,
Gabrielė

1 komentaras:

  1. Aš apakau pamatęs šiandien per TV žinias,savo akim nepatikėjau,kad raudonieji prisisegė.

    AtsakytiPanaikinti