2013 m. gruodžio 24 d., antradienis

48. TOP

Viskas, ko tau reikia, yra...
TOP

Visokie top sąrašai yra šiaip labai banalus dalykas. Vis dėlto, supaprastina informacijos ieškojimą ir panašiai. Na pavyzdžiui, jei ieškotumėt, kad kas gi buvo Metų žmogus 2012 ir iškart mano praėjusių metų top sąrašas viską pasako - Raminta.

Šiais metais nelaukiu Naujųjų išvakarių, galvoju, kad apie 2013-uosius galima pamąstyti jiems ir nepasibaigus, juolab, kad šito top'o tikslas ir yra padėkoti ir pasidžiaugti.

LETS KAMON

Metų bedarbis
Čia būsiu AŠ. Manau, kad 2013 metais pakankamai darbų palikau: nebeaplankau Verslios kartos, baigėsi JEK kadencija, sakė gimnazijoj irgi užteks sėdėt, ir dar į politikos mokslus įstojau. Tiesiog combo breaker - nors Biržų darbo birža jau užimta, Mažeikiuos gal dar bus man vietos.

Metų susipažintukas
Iškilmingai skelbiu - projektas Moksleiviai į Vyriausybę. Ačiū visiems, kas šį projektą rengė, kas dalyvavo, kas sutiko pasidalinti savo žiniomis ir vizitinėmis kortelėmis. Nežinau kito projekto, kur galima susipažinti ne tik su Lietuvos ateitimi(be ironijos), bet ir su televizijos kameromis, karine tvarka, išbandyti savo toleranciją picoms, taip pat pabendrauti su gyvu, kalbančiu ir nusišnekančiu prietaisu. Geriausia patirtis valstybės institucijose so far.

Metų dovana
Ir vėl laimėjo Raminta. Aš nežinau kodėl, bet jos dovanos būna visada tokios, kokių noriu, o tuo labiau, kad padarytos iš širdies(tikiuosi). Myliu tiek panelę šėtonę, tiek Obamą, kurį dabar turėsiu taaaip arti savęs.

Metų ašarų pakalnė
Čia šiokia tokia kova vyko. Galvoju ar kokią valandą verkimas be sustojimo su pasikūkčiojimais dėl kažkokių kvailų priežasčių visai ne blaivios sąmonės ar smagus grupinis ašarų nubraukimas su JEK dinozaurienėmis. Laimėjo pastarasis, nes buvo ne gniuždantis kaip pirmasis, bet labai gaivinantis ir suartinantis. Ir dar bent paguodė kažkas.

Metų vieta
Viešbutis. Sakyčiau, kad bet koks, bet tikrai ypatingai išsiskiria čia Artis. Viskas tuo ir pasakyta.

Metų selfiekurieniekamnerūpi porininkas
Matas Grabauskas. Būsimas akušeris. Tostų čempionas. Sveikinu, nugalėjai mano mamąąą!

Metų lūžis
Išlaikiau egzus, baigiau mokyklą, buvo išleistuvės, įstojau į universitetą. Baisu.

Metų skaitytojas
Ačiū Tau, kad skaitai. Galėtum ne tik skaityt.( ir sorry, nebemesiu iš fb draugų)

Metų moteris
Čia tokioj paslaptingoj ir mylinčioj kategorijoj lygiomis dalimis vietą užima LoLreta ir Aušrinė. Nepatinka man tokia diarchija šitoj vietoj, bet niekaip nerandu kriterijaus, kuriam kuri nors pralaimėtų. Abi moteriškos, abi intelektinės žvaigždelės, abi mano gyvenimo moterys. MILIU tiesiog.

Metų žmogus
Aldonėlė. Nes stipriausiai apkabina ir daugiausiai komplimentų pasako. Ji yra pati šilčiausia!


Ačiū visiems, ačiū 2013, ačiū!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą