2013 m. spalio 23 d., trečiadienis

46. Kalendorius

Viskas, ko tau reikia, yra...
KALENDORIUS

Nežinau, kas čia man užėjo su tuo laiko skaičiavimu, bet kai pagalvoji tai labiausiai nuo jo ir priklausau šiomis dienomis. Tad šįkart trumpai apie tai, kokios datos svarbiausios mano kalendoriuje, kokių įvykių laukiu ir kokios sukaktys apibrauktos raudonai.

Visų pirma, verta pakalbėti apie patį kalendorių, kuris atplaukė iš už jūrų marių, iš alaus šalies, kur namai iš duonos ir žmonės kirčiuoja priešdėlį per. Tikrai taip, mano kalendorius iš Biržų ir iš  mylimos Ramintos širdelės ( va, paminėjau tave ir 2013 m.). Tobulas dalykas, kurį pirmą pastačiau bendrabučio kambaryje, ir ne tik kaip naudingą daiktą, bet kaip priminimą, kad turiu draugę-šėtoną.

Tad dabar apie datas. 
Iš tikrųjų visos jos svarbios. Kiekvieną dieną yra ko laukti, kuo stebėtis, ko bijoti.
Vis dėlto.

  • Spalio 30 d. pirmas seminaras pas Ingridą Šimonytę. Ir laukiu, ir bijau, ir jau skaitau medžiagą. Reikia sužibėti. O jei rimtai, tai nuostabu turėt galimybę mokytis iš tokių specialistų, kurie ne tik teoriją gerai dėsto, bet ir turi ohoho kokį puikų humoro jausmą.
  • Lapkričio 18 d.  - pirmojo (nors ir komandinio) rašto darbo pristatymas. Bandysime su draugais apžvelgti Lietuvoje  klientelizmo kuriamą šešėlį politikoje. Artėja tas nuostabus metas, kai kalendoriaus nebematai, o atsimerki tik paskutinę naktį. Can't wait!
  • Visi žinot kokiom dienom bus KALĖDOS. Šventė, kai namie ir širdy bus šilta šilta, galėsiu visiems dovanoti dovanas, yra itin laukiama. Jau galit vardint savo pageidavimus !
  • Kažkada ten sausį baigsis sesija. Nerūpi man tie egzai (tikrai juokauju), svarbiausia, kad baigsis lažybos dėl mano antakių gyvybės. Kol kas dar daug dienų neužbraukta...
  • Balandžio mėnesio nelaukiu. Nenoriu to jubiliejaus. Sėdėsiu kaip grumpy cat  ir bandysiu apsimest, kad man 16. Mamytė tobulai paguodė - žinok, sako, nepastebėsi kaip jau ir 40 ateis. Nors gerai pagalvojus, gerai kad JAU 20. Tuoj ir į prezidentes galėsiu eit !

Aišku, bus dar daug gražių ir nelabai dienų, sukakčių, progų, vakarėlių, darbų, atostogų ar tai mokslų. Svarbiausia turėt gerą kalendorių, kad nepasimest tose dienose.


Miau,
Gabrielė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą