2013 m. rugpjūčio 13 d., antradienis

43. Šviesus protas

Viskas, ko tau reikia, yra...
ŠVIESUS PROTAS

Vos prieš porą minučių mano rankos rinko visai kitokį įrašo pavadinimą. Vis dėlto, nusprendžiau, kad apie BATUS bus galima parašyti ir vėliau, ir daug kartų, o akį ir mintį užkabino Eleanor Roosevelt citata.

Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Labai gerai, kad ši citata pasiekė mane dabar, kai yra puikus laikas pamąstyti, ar tikrai darau viską, ką galiu, kad būčiau geriausia. Nemanau, kad, anot E. Roosevelt, esu great minded, bet dar turiu pakankamai noro išsinerti iš vaikiško apkalbų zuikelio kailiuko.

Šviesus protas man niekad nereiškė diskusijų vien apie aukštąsias idėjas, tačiau itin vertinu ir gerbiu žmones, kurie sugeba perteikti savo pomėgius, smagias mintis ir požiūrį profesionaliai, paversti tai verslu, sėkmingo gyvenimo pagrindu.

Puikiai suprantu, kad neužtenka skaityt IQ ar VALSTYBĖS, kad  protas taptų šviesus. Svarbiausia yra savo pasirinktą kelią nuolat stiprinti žiniomis, pažintimis ir proto stimuliacija.

Knygos, projektai, internetas, draugai, spoksojimas pro langą su gera mintimi galvoje, gėlių laistymas. Viskas padeda pašviesėti, jei tik to norim.

Todėl tik pirmyn ir jokių atgal. Patikėkit, dabar puikus metas pradėti. 

Iki,
Gabrielė

1 komentaras:

  1. you are lovely http://differentcands.blogspot.kr/2013/08/korea-style-week.html

    AtsakytiPanaikinti