2013 m. rugpjūčio 10 d., šeštadienis

42. Keksiukai

Viskas, ko tau reikia, yra...
KEKSIUKAI

Keksiukai tai toks maistas, kurį man sunku apibūdinti žodžiais. Norisi tiesiog krėsti tešlą į formeles ir laukti tą magišką laiką, kai po namus sklinda kepinių kvapas. Būtent taip šią vasarą itin dažnai darau. Jau rašiau apie keksiukus su braškėmis, kurie savo skoniu pribloškė ne vieną ragavusį.

Dažniausiai savo keksiukų nepuošiu įmantriais kremais. Leidžiu pagrindinėms dalims tapti ir lengvais papuošimais. Vis dėlto, vieną dieną iškepsiu keksiukų, kuriems nepagailėsiu nei laiko, nei puraus kremo. Svarbiausia man -įtikti valgytojams.

Šį kartą du receptai pačių vasariškiausių keksiukų. Pirmieji su persikais, itin minštučiai puikiai tiko pavaišinti svečius. Na, o nuostabaus aromato kepiniai su mėlynėmis pradžiugino šeimą. Dalinuosi lengvai suprantamais receptais ir linkiu kūrybinės virtuvinės sėkmės.

Keksiukai su persikais - receptas pasiskolintas iš http://mukatanas.blogspot.com/2011/01/menas-myleti-save-ir-leisti-sau.html


Kepinukai su mėlynėmis skrandį pasiekė iš šios nuorodos - http://www.inspiredtaste.net/18982/our-favorite-easy-blueberry-muffin-recipe/

Skanaus, 
Gabrielė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą