2013 m. rugpjūčio 5 d., pirmadienis

40. Sėkmė

Viskas, ko tau reikia, yra...
SĖKMĖ

Kai nusprendi visą vasarą skirti vien poilsiui, kai miegi iki pietų, kai skaitai nuostabiausias knygas, kai pasineri į serialo kuriamą intrigą, kai kvapą gniaužia sodo uogų skonis, kai oda rusvėja su kiekvienu išėjimu laukan...

Būtent tada ir sukirba mintis, kad kažko trūksta. Gal veiklos visuomeninėje srityje, gal kelionės į užsienį, gal naujų iššūkių sau. Visą vasarą leidžiant vėžlio stiliumi (lėtai ir sėsliai), greit užklumpa baimė, kad darbo knygoje vien tušti puslapiai.

Vis dėlto, viskas pataisoma. Vienas ar kitas pasisėdėjimas su draugais, lemtingas stojimo rezultatų paskelbimas, susipažinimas su naujais žmonėmis bei maži svajonių išsipildymai leidžia patikėti, kad ne tokia jau beviltiška ta mano vasara.

Studijuosiu ten, kur norėjau. o kad pradžiai būčiau kietesnė už daugumą kitų fux'ų, dalyvausiu projekte MOKSKLEIVIAI Į VYRIAUSYBĘ. Esu pakviesta atlikti praktiką Ministro Pirmininko tarnyboje, todėl nemažai ir džiaugiuosi.

Šiai vasarai sėkmės man užteks per akis. Tikiuosi, kad ateinantis ruduo, mokslo metai ir studijos bus ne ką mažiau sėkmingi.
Ate,
Gabrielė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą