2013 m. liepos 14 d., sekmadienis

37. Klausimai

Viskas, ko tau reikia, yra...
KLAUSIMAI

Buvo neseniai čia toks vakaras, kai atsirado puiki proga užduoti rimtus klausimus svarbiems mano gyvenime žmonėms. Visa tai per kelias dienas, dėka mano asmenybės ypatumų, pavirto šio įrašo turiniu.

Klausimai apie kuriuos rašau - draugystės tema.  Apie tą ramstį, be kurio retas gyvena pilnavertį gyvenimą. Ryšys tarp žmonių dažniausiai paliekamas savieigai, srovei, nereikalaujančiai klausinėjimo.Vis dėlto, klausimai, kuriuos teko užduoti ar išgirsti pačiai, be didesnio vargo sukėlė tam tikrą sąmyšį tvarkingose sąvokų lentynose.

Kas nustato draugystės taisykles? aka Kas pasakė, kad turi būti taip, o ne kitaip?
Neradau atsakymo į šį klausimą. Nežinau, kad ir koks bailus atsakymas, leidžiantis nusiplauti pareigą mąstyti giliau, niekada manęs netenkino. Nors ir pateikiau tokį atsakymą žinau, kad jis netinkamas. Tinkamo atsakymo , kaip ir į bet kokį atvirą klausimą apie jausmus, nėra.

Kas apibrėžia, kaip turi bendrauti geriausi draugai? Pirmas variantas, jie patys. Iškilus sunkumams, jie gali pasišnekėti, išsakyti savo lūkesčius. Antras variantas, elgtis taip, kaip kiti. Juk ne beždžionių planetoje gyvename, gražios draugystės pavyzdžių apstu. Galiausiai, likimas. Deja, juo pasitikint, klausimų kelti nebegalima.

Kas nutinka, kai draugų mąstymas šiuo klausimu skirtingas? Jei vienas mano, kad jiedu turėtų bendrauti pagal kitų pavyzdį, o antras tiesiog nori, kad jų draugystė būtų unikali, pagal jų pačių taisykles?

Laukiu atsakymų, nuoširdžiai laukiu.

Kodėl viskas taip komplikuota? aka "Antros mintys"
Šį klausimą uždaviau aš, gi nekeista. Kaip nutinka taip, kad draugystė, kuri turėtų būti paprasta, tampa vienu dideliu nesusipratimu. Draugai vienas kitą kaltina nesusikalbėjimu, ignoravimu, apsimetinėjimu. Kas trukdo gražiai bendrauti?

Realiausias variantas, kad tai vienas iš draugų. Galbūt jam norisi daugiau, nei kitas gali pasiūlyti. Dažniausiai taip gali nutikti, kai geriausi draugai - vaikinas ir mergina. Deja, kuo toliau, tuo tvirčiau tikiu, kad nuoširdi draugystė tarp vaikino ir merginos yra įmanoma. Žinoma, kiekvienas atvejis individualus, tačiau "antrų minčių" apie draugą sindromas - sunki draugystės liga.

Kas kaltas? aka
Tas, kuris klausinėja.

Klausimai, ypatingai tie, kurie nepatogūs, turi būti atsakyti kuo greičiau. Pasirūpinkit tuo.
Miau,
Gabrielė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą