2013 m. birželio 19 d., trečiadienis

33. Akimirka

Viskas, ko tau reikia, yra...
AKIMIRKA

Labas, visiems besidžiaugiantiems vasaros malonumais !

Šį kartą apie akimirką. Vienos tokios tereikia, kad priimtum lemiamą sprendimą, kad nusipirktum naujus batus, kad akies kamputyje susidarytų ašara, kad stotum ant nugalėtojų pakylos. Kad ir kaip būtų banalu, kiekvienas suvokiame, kad gyvenimas yra graži akimirkų įvairovė, džiuginanti arba klampinanti mus.

Į akimirkos žavesį galima pažvelgti iš begalės perspektyvų. Viena vertus, tai tik šimtoji sekundės dalis, kurios reikšmės 99 proc. laiko net nesvarstome. Kita vertus, akimirka gali tęstis kiek tik nori laiko. Kalbu apie įsimylėjimo laikotarpį, vaikystę, studijas, vasarą, olimpines žaidynes.

Natūralu, kad pastaruoju metu dažniausiai mąstau apie mokyklą. Taip ir atėjo mintis, kad būtent bendrojo lavinimo įstaigose praleistas laikas dabar jau gali būti įvardytas kaip akimirka. Ir ką čia tereiškia sąvokos siaurumas, kai tokioje akimirkoje telpa meilė ( daug meilės), pergalės, ašaros, juokas (daug juoko ), draugystės, valgyklos lobiai, savęs ieškojimo sunkumai ir lengvumai, kelionės, meilė, meilė, juokas, meilė, juokas, juokas. Na ir mokslai.

Gražiausia apie akimirkas yra tai, kad vienu metu mes jas galime laikyti savo rankose ( nuotraukų, laiškų pavidalu ) , tačiau tuo pat metu jų niekada neturime. Dabarties laiko nėra. Geriausia tik ateityje.

Nuotraukos : Neringa Kristutytė.

Mur,
Gabrielė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą