2012 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis

3. Draugai

Viskas, ko tau reikia,  yra...
DRAUGAI

Sveiki.
Atostogauti smagu visiems ir kiekvienas randa savitą būdą tai padaryti. Anksčiau maniau, kad sau šventę kiekvieną mielą dieną gali pasidaryti pats. Tokia mintis sekė iš paskos, nes niekad negalėjau pasigirti būriu ištikimų draugų.

Bėgant laikui tokių draugų atsirado. Atrodė, kad viskas klostosi tobulai, juk vadinome vienas kitą šeima. Vis dėlto išėjo tokia šeima, kaip skaudžiai realiame gyvenime. Yra mama, tėtis, vaikai ir kažkas kito - tie, kurie prisimenami tik atsitiktinai, kai nebelieka pasirinkimo. Buvimas tokioje situacijoje labai žeidžia, bet dažniausiai tie, kurie išgyvena tokius santykius, vėliau pakelia ir didesnius išbandymus.

Esmė labai paprasta, kaip du kart du. Žmonių, gebančių ne tik kartu pasilinksminti, bet ir džiaugtis pasiekimais ar guosti nutikus nelaimei, reikia. Bet..... reikia mokėti ir juos surasti, išlaikyti ir įvertinti. Tokių gyvenimo pamokų kartais neišmokti galima ir ilgus metus. Tačiau galima pasistengti, nezyzti, o džiaugtis!

DRAUGAI, kaip papildomas kuras gyvenimo varikliui. O kuras juk kainuoja brangiai. Tad prieš išleidžiant karmos taškus šokoladui, pagalvokit, kas nuveš toliau.

Tai tiek,
Gabrielė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą