2012 m. lapkričio 26 d., pirmadienis

19. Pavyzdys #2

Viskas, ko tau reikia, yra...
PAVYZDYS #2

Labas. Kaip jau minėjau anksčiau, kiekvienas žmogus randa asmenybių, kuriomis žavisi. Jau aprašiau Olivios Palermo grožį ir stilių, kuris įkvepia mane. O šiandien nusprendžiau skirti įrašą moteriai, kurios pasiekimais bei asmenybe žaviuosi pastaruosius porą metų.

Tai - Beata Nicholson, žurnalistė, kulinarinių laidų autorė ir moteris, visuomet besišypsanti ir stilinga.

Kas man labiausiai patinka:

  • Filosofija. Maistas gaminamas namuose, storas knygų popierius, šiltos spalvos, plati šypsena. Visos šios detalės leidžia užsimiršti, kad Beatos virtuvė - verslas. Vietoj to, mąstau ir galvoju apie skanias salotas, originalias prijuostes ir neatsibostančias laidas. Jei kas nepastebi, kad Beatos virtuvė - maža kulinarinė industrija, nieko tokio. Tai tik įrodo, kaip paprasti nuoširdūs dalykai yra svarbiau už laukines marketingo strategijas ir prisitaikymą prie rinkos sąlygų.
  • Stilius. Šviesa, šiluma ir šypsena. Trys detalės, kurios sukuria nuostabią aurą visiems produktams. Negaliu nepaminėti prijuosčių, kurias pamilo ir vyrai, ir moterys. Joms suteikti vardai - tobula, šmaikšti personifikacija, lino medžiagai suteikianti gyvybės. 
  • Juokas. Juoką šiuo atveju leidžiu sau pateikti kaip šmaikštų bendravimą su klientais, žiūrovais, skaitytojais. Kiekvienas Beatos produktas yra lydimas atskiros istorijos, pagardintos šmaikščiais pastebėjimais. Jau nekalbu apie kulinarines laidas, kurių metu vedėja pati sau, o tuo pačiu ir žiūrovams dovanoja juoką.
  • Asmenybė. Beatą apibūdinčiau kaip malonią, betarpišką moterį. Savo facebook.com puslapyje ir asmeniniame profilyje ji atvirai bendrauja, kviečia diskutuoti, dalinasi gyvenimiškais patarimais. Visa tai leidžia vartotojui pasijusti svarbiam, įtraukia į smagų diskusijų procesą ir įtikina, kad savo darbą Beata dirba daugiau nei nuoširdžiai.
All in all, aš myliu Beatos virtuvę. Kiekvienas produktas nudžiugina,  o visi gaminiai, kuriuos ruošiau įkvėpta Beatos, patinka ne tik man. Atrodytų kvaila, taip aistringai įsitraukti į maniją apėmusią Lietuvos moteris, but I can't help myself. Linkiu ir jums rasti savo įkvėpimo šaltinį, o ieškant išbandyti Spintelės pyragą.
Tobulybė iš 2013 m. atvirų durų dienos pas Beatą
Mano svajonių prijuostė
Mano svajonių planner'is

Tai tiek.
Gabrielė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą