2012 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis

15. Įkvėpimas #2

Viskas, ko tau reikia, yra...
ĮKVĖPIMAS #2

Sveiki. Gana ilgai neparašiau, nes turėjau veiklos daugiau nei galėjau pakelti. Dabar jau susidėliaujau darbus, planus ir susitikimus, tad atsiranda truputis laiko panaršyti internete, susitikti su draugais, paskaityti. Šiandien mano įrašas apie Lietuvos Moksleivių Sąjungos (LMS) Rudens forumą.

LMS RF mano planuose atsirado tada, kai tapau LMS Ryšių su Visuomene komiteto savanore. Dirbu su straipsnių rašymu, duomenų tvarkymu. Nudirbti darbai ir atvėrė kelią į Palangoje tris dienas vykusį RF.

Nekantravau ten nuvykti, nes laukė susitikimas su komiteto koordinatore Živile ( didžiausi komplimentai jai), kolegomis iš JEK : Antanu ( tu nerealus) , Dobile, Deimante ir Algirdu ( bučkis) . Kita vertus, labai laukiau ir naujų kontaktų užmezgimo, naujų draugų atradimo.

RF programos aptarinėti neverta. Tie, kas dalyvavo pasiėmė iš jos viską, kas geriausia. Labiau norisi pabrėžti tai, kam įkvėpė šis renginys.

  • Organizatorių atsidavimas, profesionalumas ir betarpiškumas leido pasisemti idėjų, kurias pritaikysiu savo organizacijos veikloje.
  • Veiklos, užsiėmimai, žaidimai - nuostabus būdas ne tik seminarų ar mokymų metu, bet ir su draugais.
  • LMS atmosfera ir ten dirbantys žmonės parodė, kad tik stipri motyvacija, entuziastinga komanda ir konstruktyvios idėjos gali nuvesti iki aukštai iškeltų tikslų.
Ačiū už galimybę apsilankyti RF, linkiu LMS'ui daug daug metų, o aš keliauju ruošti straipsnio apie RF.  Visiems perskaičiusiems linkiu pasidomėti, kas vyksta aplinkui, užsukite į http://www.moksleiviai.lt

Tai tiek.
Gabrielė.

Nuotraukos - LMS


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą