2012 m. lapkričio 10 d., šeštadienis

11. Atotrūkis

Viskas, ko tau reikia, yra...
ATOTRŪKIS

Labas. Vakar paskelbti įrašo nebuvo laiko, kaip minėjau, lankiausi Vilniuje, dalyvavau darbinėje konferencijoje. O šį rytą kankina tokia mintelė : kuo šiandieną su jumis pasidalinti? Galėčiau aprašyti konferenciją ir savo mintis, kurias ji sukėlė. Vis dėlto, šiandien renkuosi papasakoti jums apie ketvirtadienio vakarą su nuostabiąja komanda ir atotrūkį nuo kasdienybės, kurį teko patirti.

1. Kelionė traukiniu.
Man keliauti traukiniu į Vilnių tenka pakankamai dažnai, kad tai nebekeltų jaudulio ar nepatogumų. Mėgstu šia transporto priemonę ir nesiskundžiu, kad iš Mažeikių keliaujant sostinės link tenka persėsti Šiauliuose. Šis persėdimas kaip tik savaip žavingas, nes dažnu atveju Šiaulių traukinių stotyje pamatau įdomių žmonių, o svarbiausia, kad sutinku ten savo bulvytę Aušrinę. Tuomet linksmai dviese sėdam į iš Klaipėdos atriedantį traukinį, kur mūsų laukia Plungėje įsėdusi Greta. Pirmas kelionės pusvalandis pasižymi nesibaigiančiu plepėjimu apie politiką, mokyklą, ateities planus, dažnai pertraukiamas Aušrinės paniūniavimų. Kadangi kelionė ilgoka, o mes moterys nešvaistančios laiko, kiekviena užsiimame savo reikalais - šį kartą mokėmės istoriją, skaitėme Škėmą, analizavome IQ. Va tokias keliones aš ir myliu.

2. Kėželytė.
Šią panelę reikia pažinoti, kad suprastumėt, kaip malonu ją susitikti. Kailinukai ir kepurė su ausytėmis - išskirtinis stiliaus jausmas iš pirmo žvilgsnio verčia ją įsimylėti. O šiaip šį kartą Raminta tapo mūsų vakarinės kelionės po Vilnių vade, o jos pokštai skaidrino kartais be užsitęsiančius konferencijos pranešimus.

3. Viešbutukas.
Gyvenom senamiestyje, kas jau savaime nėra blogas dalykas. Viešbutis Conti buvo tik trumpa sustojimo stotelė, tačiau minkšta lova ir gardūs pusryčiai paliko gerą įspūdį.

4. Piano man 
Čia jau net nežadu kalbėti apie šio baro atmosferą, publiką ir gėrimus. Ši dalis yra skirta tam, ką įkvėpė ši vieta. Ačiū merginoms, taip aršiai diskutavusioms apie meilę, politiką, alaus rūšys ir ateities planus. Nepamiršta, ką sutarėm !

5. Merginos
Raminta, Aušrinė, Mickevič, Amanda prisijungusios prie diskusijų ir alaus degustacijų yra pačios pačiausios ir kaip jau visiems aišku - GROŽIS išgelbės pasaulį : )

Tai tiek,
Gabrielė

Šviesūs protai

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą