2012 m. spalio 30 d., antradienis

1.Įkvėpimas

Viskas, ko tau reikia, yra.....
ĮKVĖPIMAS!

Sveiki.
Pradedu savo tinklaraštį ( ne pirmą ir ne paskutinį) apsiniaukusį antradienio rytą. Nubudau nepaprastai anksti, tad nešvaistydama laiko pradėjau žiūrėti filmą. Vadinasi jis - Julie&Julia,o yra nuostabiai šiltas ir artimas. Jei kam patinka moterų išgyvenimai, dvi lygiagrečiai vedamos įdomios istorijos ir maistas, kaip pagrindinis gyvenimo variklis, tai šis filmas jums. 

Man šis filmas svarbus tuo, kad tinklaraštis vienai iš herojų tampa gyvenimo išbandymu. Noriu, kad ir šis mano bandymas taptų gyvenimo dalimi. 

Ne vieną kartą esu pradėjusi rašyti tinklaraštį. Tai kaip dienoraštį, tai apie madą, tai apie bet ką. Šį kartą sugalvojau, kad rašysiu tik apie tai, ko žmogui reikia. Tikiuosi, kad pavyks rasti ne vieną temą ir įdomiai pabendrauti su būsimais skaitytojais. 
Taigi, šis įrašas skiriamas ĮKVĖPIMUI. 
Muzika - Lana del Rey
Kinas - Julie&Julia
Maistas - naminis jogurtas

Tai tiek.
Gabrielė


1 komentaras:

  1. perskaičiau tavo blog'ą. tikras orgazmas akims. karmos taškai rašymo stiliui ir ironiškoms dviprasmybėms (prisimenant pilietinės nekaltybės straipsniuką)! smagu prisiminti naktinį Briusely draugų skilty, o išvis nustebinai Lana del Rey, kaip įkvėpimas muzikoje :) cheers

    linkėjimai nuo Rietavo. xoxo

    AtsakytiPanaikinti